تیم آکادمی آفرینو

موجی کوچک می تواند تاثیر بزرگی در دریا داشته باشد

فضای مجازی و اینترنت می تواند تاثیر بسیار خوبی هم در زندگی شخصی و هم در زندگی کاری ما داشته باشند. به همین خاطر کسب و کارهای مختلف می توانند از این فضا برای خدمات رسانی بهتر، شفافیت بیشتر و همچنین صمیمیت بیشتر با مشتریان استفاده کنند. آکادمی آفرینو نیز می خواهد در این مسیر نقش کوچکی در رشد و کسب و کار شما داشته باشد.

اعضا تیم آکادمی آفرینو

گرم و صمیمی

یک دوست واقعی هیچ وقت جلوی راه شما را نمی گیرد، مگر این که در حال زمین خوردن باشید “رنولد هابل گلاسگو”

اعضا تیم آکادمی آفرینو

با پشتکار و مصمم

رؤیا از طریق جادو تبدیل به واقعیت نمی‌شود، بلکه نیازمند عرق ریختن، اراده و کار سخت است… "کالین پاول"

اعضا تیم آکادمی آفرینو

متعهد به راه درست

چشمانی داشته باش که بهترین ها را می بیند، قلبی که بدترین ها را می بخشد، ذهنی که بدی ها را فراموش می کند و روحی که هرگز ایمانش را نمی بازد

خدمات و تعرفه پشتیبانی وبسایت|آکادمی آفرینو

مدیر آفرینو

محمدجواد آقایی

سال 1393 وارد دانشگاه شدم و در رشته مهندسی مکانیک شروع به تحصیل کردم. با گذشتن از خاطرات و چالش های دانشگاه همین رو بگم که دانشگاه رو 7 ترمه به پایان رسوندم و یکماه بعد رفتم خدمت سربازی. دوسال خدمت کردم و بعدش به مدت 7 ماه وارد حرفه تراشکاری شدم که با مدرک مهندسیم دست پر برم سراغ شرکت ها و کارخونه ها.

اما متاسفانه متوجه شدم که این راه اون چیزی نبود که همیشه دنبالش می گشتم. بعد از اینکه یه مدت توی کارخونه ها کار کردم و دل زده شدم از کار ثابت، کلن رشته مهندسی رو کنار گذاشتم و وارد بیمه شدم. بیمه تجربه خوبی برام نداشت و با مبلغ کمی که از وام دانشگاهم مونده بود آنلاین شاپ لباس زدم ولی بعد از کلی دردسر و نسیه بردن مردم و اذیت شدنا اونم با شکست مواجه شد.

رفتم سراغ کار توی کافینت.یکسال تمام توی کافینت کار کردم به عنوان طراح سایت با حقوق خیلی ناچیز صرفا فقط برای ی تجربه جدید. اما اونجایی که دیگه دیدم کار کردن برای بقیه نمیتونه جذابیت خاصی برام داشته باشه طی یک تصمیم به قول معروف “یهویی” از کافینت زدم بیرون و بیکار شدم و با صرفه جویی توی تمام هزینه هام شروع کردم به آموزش دیدن. تا جایی پیش رفتم که خداروشکر تونستم دوتا کسب و کار برای خودم راه اندازی کنم، تیم تشکیل بدم و توی این راه بتونم به افراد زیادی جهت رشد کسب و کارشون کمک کنم.

محمدجواد آقایی|آکادمی آفرینو
خدمات و تعرفه پشتیبانی وبسایت|آکادمی آفرینو

اعضاء تیم آفرینو

شقایق اسماعیلی

شقایق هستم. نزدیک به یک سال هست که با آکادمی آفرینو دارم کار می کنم و خوشحالم از اینکه توی این مدت تونستم چیزای بسیاری در رابطه با کسب و کار اینترنتی یاد بگیرم. الانم به عنوان تولید کننده محتوا در حال فعالیتم.

نازنین آقایی

نازنین هستم. یکساله که با آکادمی آفرینو در حال همکاری هستم. شاید بتونم ساده بگم که یه شخص آماتور بودم و چیزی از دنیای اینترنت و تولید محتوا نمیدونستم. اما الان خیلی خوشحالم که به عنوان تولید کننده محتوا دارم کار میکنم.